Scald Chart (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Categories
ro: Categorii

en: Center
ro: Centru

en: Label
ro: Etichetă

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: External
ro: Extern

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Subtitle
ro: Subtitlu

en: Data
ro: Dată
