Scald Chart (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Categories
sk: Kategórie

en: Center
sk: Na stred

en: Label
sk: Označenie

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Credit
sk: Kredit

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Local
sk: Lokálny

en: Data
sk: Údaje
