Scald Chart (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Center
ta: மையம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு

en: Data
ta: தரவு
