Scald Chart (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: External
th: ภายนอก

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Data
th: ข้อมูล
