Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Type
be: Тып

en: Tag
be: Тэма

en: Search
be: Пошук

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Import
be: Імпарт

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Search results
be: Вынікі пошуку
