Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Type
cs: Typ

en: Tag
cs: Štítek

en: Search
cs: Hledat

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: User
cs: Uživatel

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Terms
cs: Termíny

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: No results
cs: Žádné výsledky
