Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Type
es: Tipo

en: Tag
es: Etiqueta

en: Search
es: Buscar

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Import
es: Importar

en: User
es: Usuario

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Terms
es: Términos

en: Search results
es: Resultados de la búsqueda

en: Identifier
es: Identificador

en: No results
es: No hay resultados
