Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Type
eu: Mota

en: Tag
eu: Etiketa

en: Search
eu: Bilatu

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Import
eu: Inportatu

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Terms
eu: Terminoak

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak
