Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Type
fi: Tyyppi

en: Tag
fi: Tagi

en: Search
fi: Etsi

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Import
fi: Tuo

en: User
fi: Käyttäjä

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Terms
fi: Termit

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: Your search terms: @terms
fi: Hakutermit: @terms

en: Scald Providers
fi: Scald Tarjoajat

en: Dailymotion video identifier or URL
fi: Videotunniste tai URL Dailymotionista

en: Video hosted on Dailymotion
fi: Video Dailymotionista
