Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Type
he: סוג

en: Tag
he: תגית

en: Search
he: חיפוש

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Import
he: יבוא

en: User
he: משתמש

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Terms
he: מונחים

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Identifier
he: מזהה
