Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Type
id: Jenis

en: Search
id: Pencarian

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Import
id: Impor

en: User
id: Pengguna

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Search results
id: Hasil pencarian

en: Identifier
id: Pengenal
