Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Type
ja: タイプ

en: Tag
ja: タグ

en: Search
ja: 検索

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Import
ja: インポート

en: User
ja: ユーザー

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Terms
ja: ターム

en: Search results
ja: 検索結果

en: Identifier
ja: 識別子
