Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Type
ka: ტიპი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Search
ka: ძიება

en: Import
ka: იმპორტი

en: User
ka: მომხმარებელი
