Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Type
kk: Тип

en: Search
kk: Іздестіру

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Import
kk: Импорт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері
