Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Import
km: នាំចូល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក
