Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ
