Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Search
ps: لټون

en: Import
ps: واردول

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Search results
ps: پایلې پلټون
