Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Type
pt: Tipo

en: Tag
pt: Etiqueta

en: Search
pt: Pesquisar

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Import
pt: Importar

en: User
pt: Utilizador

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Terms
pt: Termos

en: Search results
pt: Resultados da pesquisa

en: Identifier
pt: Identificador
