Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Type
ro: Tip

en: Tag
ro: Marcaj

en: Search
ro: Căutare

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: User
ro: Utilizator

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Identifier
ro: Identificator
