Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Type
ru: Тип

en: Tag
ru: Тег

en: Search
ru: Поиск

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Import
ru: Импортировать

en: User
ru: Пользователь

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Terms
ru: Термины

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: No results
ru: Нет результатов
