Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Type
sk: Typ

en: Tag
sk: Značka

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Import
sk: Importovať

en: User
sk: Používateľ

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Terms
sk: Termíny

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania
