Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Type
sl: Tip

en: Search
sl: Išči

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Import
sl: Uvozi

en: User
sl: Uporabnik

en: Search results
sl: Rezulati iskanja
