Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Type
sv: Typ

en: Tag
sv: Etikett

en: Search
sv: Sök

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Import
sv: Importera

en: User
sv: Användare

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Terms
sv: Termer

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Identifier
sv: Identifierare

en: No results
sv: Inget resultat
