Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Type
te: రకం

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Search
te: వెతుకు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు
