Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Type
ug: تىپى

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى
