Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Type
af: Tipe

en: Tag
af: Etiket

en: Search
af: Soek

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Import
af: Voer in

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Identifier
af: Identifiseerder
