Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Type
am: ዓይነት

en: Search
am: ፈልግ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Import
am: አስመጣ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ
