Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Type
bg: Тип

en: Search
bg: Търси

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Import
bg: Импортирай

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Параметри

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Search results
bg: Резултати от търсенето
