Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Type
bn: টাইপ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Import
bn: আমদানী

en: User
bn: ব্যবহারকারী
