Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Type
ca: Tipus

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Search
ca: Cerca

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Import
ca: Importa

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Terms
ca: Termes

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Identifier
ca: Identificador
