Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Type
cy: Math

en: Search
cy: Chwilio

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Import
cy: Mewnfudo

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio
