Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Search
da: Søg

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Import
da: Importér

en: User
da: Bruger

en: Options
da: Valg

en: Terms
da: Ord

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Identifier
da: Identifikator

en: No results
da: Ingen resultater
