Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Type
el: Τύπος

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Import
el: Εισαγωγή

en: User
el: Χρήστης

en: Options
el: Επιλογές

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό
