Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Type
eo: Tipo

en: Search
eo: Serĉu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Import
eo: Importu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Search results
eo: Serĉrezultoj
