Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Type
fil: Uri

en: Search
fil: Hanapin

en: Import
fil: Angkatin
