Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Type
hr: Vrsta

en: Tag
hr: Oznaka

en: Search
hr: Pretraga

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Import
hr: Uvezi

en: User
hr: Korisnik

en: Options
hr: Opcije

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja
