Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Type
hu: Típus

en: Tag
hu: Címke

en: Search
hu: Keresés

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Search results
hu: Találatok

en: Identifier
hu: Azonosító

en: No results
hu: Nincs eredmény
