Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Type
hy: Տեսակ

en: Search
hy: Որոնել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Import
hy: Ներմուծել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ
