Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Type
it: Tipo

en: Tag
it: Etichetta

en: Search
it: Cerca

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Import
it: Importa

en: User
it: Utente

en: Options
it: Opzioni

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Terms
it: Termini

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Identifier
it: Identificativo
