Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Type
jv: Tipe

en: Tag
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Import
jv: Ngimpor

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Search results
jv: Kasilé golékan
