Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ
