Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Tag
ku: تاگ

en: Search
ku: گەڕان

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Import
ku: هاوردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان
