Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Type
sr: Tип

en: Search
sr: Претрага

en: Import
sr: Увоз

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ
