Scald Dailymotion (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Type
uk: Тип

en: Tag
uk: Теґ

en: Search
uk: Пошук

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Import
uk: Імпортувати

en: User
uk: Користувач

en: Options
uk: Опції

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Terms
uk: Терміни

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: No results
uk: Не знайдено
