Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Type
ar: النوع

en: Tag
ar: وسم

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Import
ar: استيراد

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Identifier
ar: المعرف
