Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Import
bs: Uvezi

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: Search results
bs: Rezultati pretrage
