Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Type
gl: Tipo

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Import
gl: Importar

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Identifier
gl: Identificador
