Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Type
hi: प्रकार

en: Tag
hi: अंकितक

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Import
hi: आयात करें

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Options
hi: विकल्प

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: Identifier
hi: पहचान
