Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Import
is: Flytja inn

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Options
is: Möguleikar

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Identifier
is: Aðgreinir
