Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Type
lt: Tipas

en: Tag
lt: Žymė

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Import
lt: Importuoti

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Terms
lt: Terminai

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai
